40-річна Періс Хілтон повідомила в Instagram про заручини з Картером Реумом

Відома американська актриса, співачка і модель Періс Хілтон відзначила ювілей. Світській левиці виповнилося 40 років, інформує Ukr.Media.

На своїй сторінці в Instagram знаменитість вирішила похвалитися подарунком від бойфренда, американського бізнесмена і письменника Картера Реума. Чоловік облаштував на пляжі невелику альтанку, прикрашену квітами.

Періс розсекретила, що коли вона підійшла до альтанки, Картер став на одне коліно і зробив їй пропозицію. Хілтон опублікувала кілька відео з добіркою фото з заручин. На знімках можна побачити, як Реум підносить іменинниці розкішне кільце.

“Моя любов і я були разом з першого побачення, а на мій день народження він влаштував спеціальну поїздку в тропічний рай. 🏝️ Поки ми йшли по пляжу на вечерю, Картер привів мене до альтанки, прикрашеної квітами, і став на одне коліно. 💍 Я сказав так, так назавжди ❤️ немає нікого, з ким я б вважала за краще провести вічність. ✨ “, — поділилася Періс.

“Збулася моя казкова мрія! Я так люблю свого майбутнього чоловіка! Кращий сюрприз на день народження!! ✨ 👰 🏼 💎 ✨ Хочу скоріше стати твоєю дружиною!”, — додала іменинниця.