Кім Кардашьян офіційно подала на розлучення з Каньє Вестом

Як повідомляє портал TMZ, 40-річна Кім Кардашьян подала на розлучення з 43-річним Каньє Вестом. Телезірка попросила про спільну юридичну і фізичну опіку над їх чотирма дітьми, семирічною Норт, п’ятирічним Сейнтом, трирічною Чикаго і однорічним Псалмом, а Вест зобов’язався виконувати свої батьківські обов’язки і разом з дружиною виховувати дочок і синів, інформує Ukr.Media.

Як зазначили інсайдери, у пари є шлюбний договір, який жодна зі сторін не збирається оскаржувати.

“Вони вже просунулися в досягненні угоди про врегулювання майнового спору”, — сказало джерело.

У документах, поданих до суду, дата розставання подружжя не вказана.

Вперше про проблеми у відносинах Кім і Каньє заговорили на початку січня. За словами інсайдерів, Кардашьян була готова піти від чоловіка після його численних витівок, але коли у нього загострилося біполярний розлад, вона вирішила почекати, поки йому не стане краще.

“Вона відчувала, що було б жорстоко розірвати шлюб, коли у нього не все добре”, — повідомив Анонім.

Попри мирне розлучення, репер розставання з дружиною переживає важко. Він навіть досі не зняв обручку.

“Це важко для нього, він нещасний, але Каньє змирився з реальністю”, — сказав інсайдер, зазначивши, що, на думку Уеста, переломним моментом у його шлюбі з Кім стала його президентська кампанія.

Більшу частину минулого року подружжя жило порізно: Кім перебувала разом з дітьми в особняку в Калабасасі, а Каньє перебрався на сімейне ранчо в Вайомінг.

Узами шлюбу Кім Кардашьян і Каньє Уест зв’язали себе в травні 2014 року. Двох молодших дітей парі народила сурогатна мати. Для Каньє Уеста цей шлюб став першим, а для Кім — вже третім.