Актуальні новини

Що означає ім’я Дарина (Даша)

У перекладі з древнеперсидского — переможниця, сильна, могутня.

 У перекладі з древнеперсидского — переможниця, сильна, могутня.

Значення: У перекладі з древнеперсидского — «переможниця», «сильна», «могутня», передає .

Походження: Жіночий варіант імені перського царя Дарія.

Характер: Дівчинка Даша в дитинстві часто командує своїми однолітками в іграх. Вона тямущя, імпульсивна у вчинках. Може швидко навести порядок серед дітей і навіть побитися із забіяками. Не виносить самотності, любить галасливі і веселі ігри. Але Дарина проводить час не лише в забавах, а й багато допомагає матері у веденні домашнього господарства.

Вона привчена до організованості і наполегливості. Всі книги і зошити складені у порядку. Вчиться непогано, але довго сидіти за уроками не може, їй не вистачає посидючості та працьовитості. Виручає її природна кмітливість і гарна пам'ять. Однокласники побоюються її їдких зауважень. Вчителі бачать у ній помічницю, але громадською роботою займається без бажання і намагається ухилитися від неї.

Дарина добре шиє і в'яже, вміє зі смаком одягатися. Косметикою не зловживає. Найбільше їй підійде робота журналіста, психолога, страхового агента.

Вступаючи в шлюб, Дар'я вважає, що спільне життя має починатися «з нуля». Всі дошлюбні захоплення, романи, прихильності повинні бути викреслені. Для сімейного життя береться тільки те, що дозволить їй і чоловікові почувати себе щасливими. Дарина відразу починає ладити з усіма родичами чоловіка, запрошує їх у гості. Любить займатися домашнім господарством. Її пристрасть — це всілякі варення, соління та консервування. Береже самолюбство чоловіка і при сторонніх всіляко уникає робити йому критичні зауваження.

Розташована до травматизму. Курити не можна, так як слабкі легені і бронхи.

«Груднева» має ослаблену нервову систему, схильна до депресій, нервових зривів.

Чим порадувати іменинницю?

Приготуйте смачне святкове блюдо, наприклад, імбирно-цитрусове варення!

  28 лютого – день Онисима: традиції, обряди та прикмети

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь