Ведуча показала, як проводить вихідні зі своєю родиною.

Бабине літо надихає на тривалі прогулянки. Різнокольорове листя, що літає в повітрі павутинка, розсипи хризантем — все це сприяє особливому настрою. Популярна телеведуча Катя Осадча, попри свій щільний робочий графік, намагається кожну вільну хвилину приділяти своїй сім’ї. Так, на минулих вихідних зіркова матуся провела час з сином. Разом вони погуляли на свіжому повітрі і подурачились в осінньому листі, інформує Ukr.Media.

Катя поділилася зі своїми підписниками яскравими осінніми фотографіями, на яких вона веселиться з синочком в осінньому листі. Знімки вийшли дуже сімейними і теплими, зворушливими.

«Коли в дитинстві не навалялися в листі, то є ще один шанс зі своїми дітьми», — жартівливо пише Осадча під публікацією. Для активного уїк-енду телеведуча вибрала образ в стилі casual і зібрала волосся масивними білими шпильками.

Фоловери залишили свої коментарі: «Це так ніжно і зворушливо», «Так, чудова пора — Дитинство))) навесні, коли маєш дитину, можна гуляти по калюжах, взимку занирнути у сугроби сніжні…..Дорослі — це такі дитинчата))))», «Маленький Горбунов», «Щастя Вам».