Актуальні новини

Мік Джаггер успішно переніс операцію на серці

Відмінна новина для шанувальників старого доброго рок-н-ролу та блюзу.

Відмінна новина для шанувальників старого доброго рок-н-ролу та блюзу.

Фронтмен і лідер знаменитої британської рок-групи The Rolling Stones Мік Джаггер успішно переніс операцію по заміні штучного серцевого клапану. Музикант активно відновлюється і перебуває у відмінному настрої, інформує .

Про це передає журнал Billboard.

Мік Джаггер успішно переніс операцію на серці.

Операцію Міку Джаггеру зробили в одній з клінік Нью-Йорка. 75-річний рок-музикант все ще перебуває під наглядом лікарів, однак відчуває себе добре. За даними джерел, Джаггер може бути виписаний вже через тиждень. Лікарі дають прогноз, що Джаггер повністю відновить своє здоров'я і знову вийде на сцену лише до літа.

Раніше повідомлялося, що в понеділок 1 квітня Мік Джаггер в Twitter повідомив, що The Rolling Stones відклали концертний тур містами США і Канади. З 20 квітня по 29 липня група мала дати 17 концертів в Майамі, Чикаго, Денвері, Вашингтоні, Сіетлі, Лос-Анджелесі та інших містах.

Нагадаємо, група The Rolling Stones, утворена майже 57 років тому, в 1960-ті роки була головним конкурентом The Beatles. За півстоліття існування колектив випустив близько 50 студійних і концертних альбомів, які розійшлися по всьому світу тиражем понад 250 млн примірників. Останній студійний альбом групи "Blue & Lonesome" вийшов у світ в грудні 2016 року.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  День спонтанного прояву доброти — 17 лютого

Залишити відповідь