Актуальні новини

Що слухають українці на 52-й день війни

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну тижневий рейтинг українського музичного You Tube стрімко українізується. Зараз 9 з 10 пісень, що очолюють рейтинг – українські та україномовні. До порівняння: у рейтингу напередодні війни таких було тільки 4 пісні, з них 3 – україномовні (2 композиції Kaluch та 1 композиція Wellboy). Від початку війни частина україномовного контенту збільшується, їх рейтинги зростають.

Перші позиції незмінно за треками «Додому», «Стефанія» та «Доброго вечора, ми з України».

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1541121 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1541121{ margin: 0!important; } }

Очолює рейтинг гімн січових стрільців «Ой, у лузі червона калина». Переспіваний Андрієм Хливнюком в перший день війни він став гімном сучасного протистояння. Ремікс The Kiffness та спільне виконання українських артистів на концерті «Доброго вечора, ми з України» впевнено тримається у першій десятці не один тиждень.

На п’ятому місці – прем’єра Михайла Хоми «Марічка». Закривають десятку «Браття українці» та «Буде весна».

Другу десятку українського музичного рейтингу очолює «У мене немає дому» Один в каное та «Українська лють» Христини Соловій. Далі «Козаки йдуть» Probass Hardi та трек «Океану Ельзи» «Не твоя війна».

На нижчих позиціях добре відомі композиції переживають нову хвилю зацікавлення, зокрема «Я з України» Віктора Винника і «Мері», «Хто як не ти» Християни Соловій, «Люди як кораблі» гурту «Антитіла», хіти гуртів «Океан Ельзи», «Один в Каное», Skofka, Kalush тощо.

  Найкращі фільми і серіали 2021 року за версією People

Залишити відповідь