Що згідно з народними прикметами не можна робити на Покровську батьківську суботу 9 жовтня. Дотримуючись цих простих прикмет, ви вбережете себе від негараздів та невдач.

Покровську батьківську суботу відзначають перед Покровом Богородиці (14 жовтня). Крім того, православні 9 жовтня згадують апостола Іоанна Богослова — одного з улюблених учнів Ісуса Христа. Тому в цей день під особливу заборону потрапляє лайка, брехня і сварки, інформує Ukr.Media.

У жодному разі не можна на Покровську батьківську суботу ридати над могилами або, навпаки, говорити про померлих погано. Взагалі 9 жовтня необхідно згадати добрим словом всіх покійних — рідних, близьких і знайомих.

Заборонено в цей день випивати, особливо на кладовищах. Не слід їсти поруч з могилами і залишати там їжу (всупереч розхожій традиції) — це вважається гріхом.

Не рекомендується 9 жовтня відкривати вдома вікно або кватирку надовго. В іншому разі в житло можуть проникнути неприкаяні душі. Вони заволодіють розумом домочадців і приведуть їх до страшних вчинків. У це вірили наші предки.

Не слід 9 жовтня здійснювати маніпуляції з волоссям: фарбувати їх або завивати. Вважається, що результат виявиться плачевним. Максимум, що можна зробити в цей день, це оновити кінчики.

Про погоду наші пращури говорили: якщо в цей день раптово розбушувався вітер, слідом за ним прийде і дощ.

Також в народі вірили: якщо 9 жовтня пішов сніг (навіть якщо потім він дуже швидко розтанув), зима прийде скоро.

Була у прапрапрадідів і така погодна прикмета: якщо захід сонця віддає золотом, попереду ясний і теплий день.

Сни, побачені в ніч з 8 на 9 жовтня, важливі не самі по собі — варто звернути увагу на вашу поведінку в них. Сновидіння допоможуть дізнатися, як йдуть справи з вашими внутрішніми силами, чи потребують вони в підживлення.

Причому важливий саме процес. Так, якщо ви виграєте уві сні (тобто сниться не сам факт виграшу, а боротьба, яка при цьому відбувається), значить, в житті вас чекають позитивні зміни. Про них же скаже важке, але вдале сходження на гору або застрибування в останній вагон поїзда, що рушив.

  У Грузії видали поетичну збірку на знак солідарності з Україною

Якщо уві сні не буде ніякого дії (наприклад, ви просто сидите на дивані і монотонно розмовляєте), значить, варто звернути увагу на саморозвиток — в цьому плані, швидше за все, у вас є провал.

Якщо ви не пам’ятаєте сон, побачений в ніч з п’ятниці на суботу, це добре. Так організм дає вам можливість перепочити перед прийдешніми звершеннями, які зажадають багато сил, а також чистого і об’єктивного погляду на те, що відбувається.