Між Іриною Білик та Катериною Кухар пробігла чорна кішка. А всьому виною – проєкт «Танці з зірками».

Українська співачка Ірина Білик у різких виразах посварилася з Катериною Кухар — примою-балериною і головним суддею шоу «Танці з зірками». Різка відповідь від співачки послідувала через необережно сказані в ефірі шоу слова від Катерини Кухар щодо Ірини Білик, а також її екс-чоловіка Дмитра Дікусара. Зірковий скандал розгорівся на «території» Instagram.

На популярному українському шоу «Танці з зірками» не обійшлося без скандалу. Ірина Білик не витримала критики від судді проєкту Катерини Кухар. Балерина і головна суддя шоу прокоментувала виступ учасниці проєкту Вікторії Булітко, яка танцювала в парі з колишнім чоловіком Білик — Дмитром Дікусаром, інформує .

«Я сьогодні з захопленням спостерігала за іншою Булітко. І нарешті забула про Ірину Білик» — заявила Кухар.

Ірина Білик подібної «згадки» не стерпіла і вибухнула праведним гнівом в Instagram, повідомивши, що Катерина просто заздрить її успіху і таланту. Крім того, Білик відзначила, що Кухар «проміняла» мистецтво на телебачення, за що її зневажають колеги. Гнівну відповідь Катерині Кухар вона залишила без адреси, але в ній висловилася досить конкретно:

«Хочу просто зауважити, що, коли все, що залишається на центральному каналі — це балерини, що втратили визнання колег і любов публіки, компенсувати дані прикрі речі за допомогою мого імені, просто дно. Вам, як примі-балерині в далекому минулому неодноразово натякала аудиторія багатьох артистів: не треба так, не принижуйте себе ненавистю до більш успішних», — написала Білик.

Білик попросила не ставити під сумнів прекрасну пару в шоу, учасником якої є її колишній чоловік.

«І не ставте, будь ласка, в незручне становище прекрасну і харизматичну пару, партнером якої є мій колишній чоловік. Мені не шкода свого імені, раз вже вам більше не на чому хайпити, але давайте просто згадаємо хто є хто», — підсумувала артистка.

  3 вересня — Тадей Проповідник: історія, традиції та звичаї свята

Попри те, що послання залишилося без адреси, до адресата дійшло воно швидко — Катерина Кухар відповіла на претензії Ірини Білик і заявила, що згадування її імені було сказано тут не в негативному, а в позитивному сенсі. Крім того, Кухар відреагувала на слова Білик про те, що вона «проміняла мистецтво» і запросила Ірину на свій спектакль «Жизель» в Національну оперу України.

«Згадуючи Вас у такому рейтинговому шоу, я віддавала Вам шану. Для мене Ви — незабутня співачка. І мені дуже шкода, що ви цього не зрозуміли…» — написала балерина.