Леді Гага прилетіла до Італії на зйомки фільму House Of Gucci. Кінострічка розповість про історію легендарного будинку моди.

Пару тижнів тому 34-річна Леді Гага прилетіла до Італії і продемонструвала новий імідж. Свій стиль зірка змінила не випадково — зараз вона знімається у фільмі Рідлі Скотта House Of Gucci. Першим знімком зі знімального майданчика зірка поділилася в інстаграмі, інформує Ukr.Media.

У фільмі Леді Гага зіграє Патрицію Реджані, колишню дружину Мауріціо Гуччі, онука засновника модного будинку Gucci. Екранним чоловіком Леді Гаги виступив 37-річний актор Адам Драйвер. Патриція Реджані, яка народила від Мауріціо двох дочок, була засуджена за замовне вбивство свого чоловіка в 1995 році.

Вони одружилися в 1972 році, а через 13 років він кинув її заради іншої жінки. Реджані також звинувачувала чоловіка в тому, що він невміло керував компанією після смерті свого батька Родольфо.

“У той час я злилася на Мауріціо з багатьох причин, але перш за все через те, що він втратив сімейний бізнес. Це було нерозумно. Це був провал. Я була у нестямі від люті, але нічого не могла зробити. Він не повинен був так чинити зі мною”, — говорила вона.

Коли її запитали, чому вона найняла кілера, щоб він убив її чоловіка, а не зробила це сама, вона жартувала:

“У мене не дуже хороший зір. Я боялася промахнутися”.

Патрицію засудили в 1998 році і засудили до 29 років позбавлення волі. У 2016 році вона була умовно-достроково звільнена. Зйомки фільму стартували минулого місяця. Очікується, що в прокат він вийде 24 листопада. У новій картині Рідлі Скотта також знімуться Джаред Лето, Аль Пачіно та інші зірки.