Група "Неангели" здивувала шанувальників несподівано відвертою і чуттєвою піснею.

Як це часто буває, особисті драми артистів знаходять відгук у творчості. Так сталося і зі Славою Камінською. Розлучення з чоловіком Едгаром, батьком її двох дітей, залишило слід у душі співачки. Однак вона не зупиняється, продовжує рухатися і жити своїм насиченим життя. Зокрема, творчим, інформує .

Так, вчора відбулась прем'єра пісні "До і після" групи "Неангели", в якій багато шанувальників побачили натяк на особисту драму вокалістки. Втім, вона й сама не приховує того, що в пісні знайшли відображення її почуття і переживання:

"У кожного своє до і після. До — це енергія, сила і бажання реалізовувати і ідеалізувати, а після завжди залишається історія, яку ми створюємо, і яка створює нас. Моє після стало сенсом мого життя, якого не було! Моє після подарувало мені абсолютну любов і можливість чути найзаповітніше слово "Мама"! Моє до подарувало мені надію, силу і можливість реалізовувати своє призначення".

Що стосується ще однієї учасниці групи "Неангели", Вікторії, вона також вважає нову пісню наповненою сенсом як для себе, так і для шанувальників:

"Коли одні двері закриваються, то обов'язково відкриються інші. Тільки час покаже, що ви рухалися в правильному напрямку".