Солістка “Неангелів” поділилася домашнім фото з батьками і дітьми.

Учасниця популярного українського гурту “Неангели” Слава Камінська поділилася з передплатниками сімейними знімками. Артистка показала своїх батьків, інформує Ukr.Media.

Так, на своїй сторінці в Instagram Слава опублікувала фотографію за святковим столом, де вона позує в компанії своєї мами, батька, дружини, батька, сина Леонарда і дочки Лаури.

В описі до знімка Камінська зізналася, що давно мріяла про возз’єднання сім’ї. Адже її батьки довгий час не спілкувалися після розлучення. А батько ще й рідко бачив онуків. Але 31 грудня бажання артистки збулося. І нарешті найближчі люди співачки зібралися разом, щоб відзначити Новий рік.

“Я з дитинства мріяла про те, щоб батьки спілкувалися, щоб ділити їм, крім радості власних дітей було нічого! Щоб вони знайшли в собі сили і мудрість дякувати один одному за своє продовження. Я навіть уявити не могла, що таке коли-небудь відбудеться. Немає простих відповідей у любові, але є сім’я і це найважливіше в житті кожної нормальної людини. Сьогодні вперше ми святкували за одним столом всі разом. Тато з дружиною, мама, я, діти….. і для мене це була мрія, яку я давно списала з реалізації, оформила в лист очікування. Неможливе можливо. Ви навіть уявити не можете, що для мене значив цей день. Спасибі 31.12.2019! Мрії повинні збуватися”, — поділилася емоціями Слава.