Актуальні новини

Телеканал «Еспресо» презентує книгу українських хітів 20-го століття

Бренд “Еспресо” започаткував лінійку книжок із логотипом “Зі скарбівні Еспресо”.
Перші три книжки будуть презентовані на Форумі видавців, який відбудеться у Львові 15-18 вересня.
Тритомник “Золотий вік української естради” – це антологія хітів 60-80 років 20-го століття. У книжках зібрана повна інформація про поетів, композиторів, співаків, які творили і творять історію української пісні. Читачеві пропонується найоб’єктивніше і найповніше видання, що з’явилося за часів Незалежності України.
“Серед українців завжди побутувала думка: вище пісні може бути лише молитва. Для того, щоб ми не забували, хто ж насправді писав золоті сторінки рідної пісні, як народжувалися вони, яка їхня історія, якими були композитори, поети–піснетворці і співаки на піку творчості, яку роль в історії пісні відігравали звукозапис, сценічні костюми, радіо й телебачення, — і створене це унікальне видання”, – ділиться враженнями співак Василь Зінкевич.
Для “Еспресо” це новий досвід. Медійний бренд, відомий підтримкою української культури, історії, цінностей, не міг оминути увагою тритомник Михайла Маслія — і приєднався до презентації видання.
“Це книга спогадів, мудрості, книга повчань від тих, кого уже немає; від тих, хто з нами і є відомим або ж несправедливо забутим; від тих, хто мешкає поруч, трішки далі, в Україні чи за її межами”, – розповідає Михайло Маслій.
Видання розраховане на широке коло читачів. Стане у нагоді тим, хто цікавить історією української пісні та пісенною культурою нації.

  Львівський репер Паліндром став артистом року за версією JMA-2021

Залишити відповідь