Зіркова матуся поділилася з фоловерами теплим родинним знімком з сином, який був одягнений у святковий новорічний наряд.

Актриса театру і дружина популярного українського музиканта Сергія Бабкіна Сніжана поділилася знімком з піврічним сином Єлисеєм. До речі, в третій раз матусею Сніжана стала в червні цього року. З того моменту подружжя Бабкіних не показує обличчя свого малюка шанувальникам, фотографуючи Єлисея поки що тільки зі спини, інформує Ukr.Media.

Бабкіна опублікувала знімок, на якому мило підтримує синочка під руки. Єлисей одягнений в новорічний костюм: білий боді і шапочку Санта-Клауса. Зіркова матуся радісно посміхається, притискаючи маленького сина до себе. «Здрастуй, Дідусь Мороз!», — підписала публікацію Сніжана.

«Дуже класні», «міні Дідусь Мороз», «Ти синочка нам приніс! (Це я про цього дідуся!)», — пишуть шанувальники. Цікаво, що в родині музиканта Сергія Бабкіна підростає троє дітей: старший син Артур (син Сніжани від першого шлюбу), дочка Веселіна і маленький син Єлисей. Пара познайомилася в 2007, коли Сніжана приєдналася до недержавного театру «Театр 19», який знаходиться в Харкові. У 2009 молоді люди офіційно оформили шлюб, до цього повінчавшись.