Образ Ліндсі Лохан в сукні з глибоким декольте показав, до чого призводять згубні звички.

33-річна актриса Ліндсі Лохан почала зніматися у фільмах ще дитиною. Двадцять років тому критикам і глядачам здавалося, що дівчинку чекає прекрасна акторська кар’єра, інформує Ukr.Media.

Але Ліндсі рано отримавши доступ до дорослого життя, пустилася у всі тяжкі. Лохан дуже часто порівнюють з Маколеєм Калкіним: ранній успіх і слава, які зіпсували їх юність.

Вечірки і згубні звички погубили юну актрису. Неодноразово поліція зупиняла Ліндсі в нетверезому вигляді за кермом автомобіля. Пару разів вона виявлялася на лаві підсудних. Їй доводилося кілька разів лягати в клініку, щоб позбавитися від залежності.

Зараз Лохан стала розсудливою і вже не бере участь в розгульних вечірках. Але роки згубних звичок не могли пройти непомітно. І тепер у свої 33 роки вона виглядає так, як ніби їй не менше 50-ти. Днями глядачі могли самі переконатися в цьому.

Актриса прибула на один із заходів, який проходив в Нью-Йорку. Вона одягла сріблясте плаття до колін з глибоким декольте. Папараці встигли зняти Лохан, коли вона виходила з машини. На знімках видно, що у неї дуже зморшкувата шкіра.

Ноги, руки й обличчя актриси виглядають, як у жінки пенсійного віку. Постава Ліндсі також говорить про те, що у неї проблеми зі здоров’ям. Вона дуже худа і багато сутулиться.