Співачка продемонструвала свій квітучий вигляд на знімках.

72-річна співачка Софія Ротару відпочиває з родиною в Італії в Портофіно, звідки і поділилася барвистими фото, інформує .

Софія Ротару, нарешті виїхала з рідними у відпустку. В Італії сильна спека спала, і спав потік туристів. Тепер співачка може спокійно насолодитися відпочинком в районі улюбленого Портофіно.

Під час канікул у Ротару з'явився час для фотосесій. В один із днів 72-річна артистка прогулялася по мальовничих місцях і зробила кілька знімків, якими пізніше порадувала своїх шанувальників. Як завжди, портрети Софії Михайлівни бурхливо обговорюються шанувальниками в Мережі.

«Яка ж красива», «На Вас подивишся, аж хочеться жити», «Краща і улюблена, таких більше не буде», «Прикрасила собою Портофіно, однозначно!», «Прекрасна Софі», «Вічно молода, нехай так буде завжди», — написали Ротару шанувальники.

У середині літа в ЗМІ обговорювалися тривожні чутки про те, що Софія Михайлівна нібито важко хвора. Представник співачки тільки в серпні зробив заяву про її здоров'я. Сергій Лавров заявив, що артистка кожен рік проходить повне обстеження всього організму в Німеччині. Там же, в передмісті Франкфурта, Ротару зазвичай проходить лікування, якщо воно їй потрібно.

До речі, через пару днів після заяви директора артистки, Софія Михайлівна приїхала на «Нову хвилю» в Сочі. Її квітучий вигляд підтвердив слова Лаврова. Виконавиця, до речі, досить давно не виходила на сцену разом з російськими артистами. Останні роки Ротару живе в Києві і майже не гастролює.