Софія Таюрська підтвердила роман з солістом групи Little Big Іллею Прусікіним. За словами солістки групи, вони почали зустрічатися після його розлучення з дружиною.

Довгий час шанувальники обговорювали відносини всередині групи Little Big, яка повинна була поїхати від Росії на Євробачення в 2020-му. За версією фанатів, було очевидно, що фронтмен групи Ілля Прусикін крутить роман з солісткою Софією Таюрскою. Також чутки народилися після того, як Прусікін і його дружина Іра смілива заявили про розрив, інформує Ukr.Media.

Після оголошення про розлучення на Софію почали наговорювати, що вона розлучниця і саме через неї розпався шлюб фронтмена. Таюрська довгий час терпіла таке ставлення з боку підписників, але пізніше спровокувала слух про те, що вона зустрічається з блогером Ельдаром Джараховим. Але цьому ніхто не повірив.

Правду про стосунки з Іллею Софія розповіла в інтерв’ю Ксенії Собчак:

“Так. Ми приховували, і навіть якби ми не приховували, все було б те ж саме, абсолютно, як зараз. Ілліч розлучився зі своєю дружиною в 2019 році, наші відносини почалися в 2020-му, але все одно я для всіх розлучниця. А те, що у мене були відносини 7 років, я як би, вибачте, не якась жінка, яка сиділа і думала: “треба відвести мужика”. У мене були серйозні стосунки, я планувала заводити дітей, і це абсолютна правда. Про це ніхто не говорить. Всі говорять про мене, мовляв, я повела мужика. Я не відводила. Ще б рік тому ніхто б не повірив, що ми будемо разом. Це дійсно дивно. Ми самі дуже довго цьому чинили опір, тому що для нас це незвично. Але це факт. Але все було чесно”.

Деякі фанати продовжують стверджувати, що Таюрська лукавить і насправді їхні стосунки почалися раніше, але більшість шанувальників все-таки схиляються до того, що Софії немає сенсу приховувати правду.

  Влад Яма показав, як відпочиває з дружиною і сином