Актуальні новини

«Океан Ельзи» дасть безкоштовний концерт біля Львівського університету

З нагоди 360-річного ювілею Львівського національного університету імені Івана Франка група «Океан Ельзи» дасть у Львові безкоштовний концерт.

«Цього року нашій Alma Mater 360 років. Це дуже поважна дата. Не зробити на таку дату щось особливе було б просто неможливо. І я вирішив подарувати рідному університету те, у що по вуха закохався, будучи його студентом – музику. Поговорив з хлопцями з групи – всі за. Тому щасливо повідомляю: 18 вересня у Львові на спеціальній сцені перед головним корпусом універу відбудеться концерт групи “Океан Ельзи”», – написав на своїй сторінці у Facebook лідер групи Святослав Вакарчук.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1525279 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1525279{
margin: 0!important;
}
}

Будівля університету стане частиною сцени – на неї спроектують спеціальну світлову програму від литовського майстра концертних інсталяцій Арвідаса Буінаускаса. Його роботи можна було побачити на концертах «ОЕ» останніх трьох років. Концерт розпочнеться на площі перед університетом у суботу, 18 вересня, о 20:00. Вхід – вільний.

Святослав Вакарчук присвятив концерт пам’яті свого батька, ректора Львівського університету Івана Вакарчука, який помер 4 квітня 2020 року. Іван Вакарчук очолював Львівський університет більше 20 років, його п’ять разів переобирали на посаду ректора ЛНУ ім. Івана Франка. Святослав Вакарчук у 1991-1996 роках навчався на фізичному факультеті ЛНУ ім. Франка за спеціальністю теоретична фізика, а також був аспірантом кафедри теоретичної фізики того ж університету. Нагадаємо також, що у березні було свторено «Фундацію Івана Вакарчука».

  Прикордонники не знайшли підстав для нової заборони «Басті» в’їзду в Україну

Залишити відповідь