Солістка групи “Неангели”, Слава Камінська, відверто зізналася, які пластичні операції робила

Зірка не приховує, що зверталася до пластичних хірургів.

Відома українська співачка, учасниця дуету “Неангели” Слава Камінська зізналася, якими послугами пластичних хірургів користувалася. Так, на своїй сторінці в Instagram знаменитість заявила, що робила ліпосакцію і навіть назвала ім’я лікаря, інформує Ukr.Media.

“Мої пластичні операції. Розповім сама, поки ви там не придумали свою альтернативну правду. Хоча…. пізно. Я ні в якому разі не пропагую, просто ділюся інфою. Як стало відомо з достовірних джерел, деякий жир витягти з тіла за допомогою спортзалу (при певній, комфортній мені вазі) неможливо! Тому, моїми Чіп і Дейл (і навіть Гаєчкою) стала ліпосакція, добра фея і хірург за сумісництвом @animeloyanrob. Ви запитаєте навіщо? Щоб було менше жиру в важкодоступних місцях. Начебто, потім же її і роблять. Жирові пастки виявилися немаленькими. Я прям дуже здивувалася, оскільки завжди вважала себе худою. Була б я борсуком, жир можна було б законсервувати в банку. Але ні. Банки немає. Доктор знайшла жиру більш корисне застосування: повернула його в мене назад, тільки в те місце, де його якраз не вистачало. Здається, це називається “ліпофілінг”. Але важливо знати: це не чарівна таблетка, яка зробить тіло красивим назавжди. Без ПП і тренувань ефекту вистачить на пару місяців. Тому, тренування розписані на два місяці вперед, і відмовок більше не залишилося. Крім карантину, звичайно”, — поділилася Слава.

Крім того, артистка зізналася, що 13 років тому робила пластику грудей і носа. І більше не планує змінювати ці частини тіла.

“Груди “доношую” старі. Втім, як і ніс. Нових імплантатів не намічається. Мене все влаштовує, навіть більше ніж, ось вже 13 років! Спасибі за це @dr.pirus”, — з гумором написала Камінська.

  Яким був перший подарунок для Наді Дорофєєвої від її чоловіка Володимира Дантеса

Пластичні операції Слава Камінська Зовнішній вигляд

Залишити відповідь