Зірка не приховує, що зверталася до пластичних хірургів.

Відома українська співачка, учасниця дуету “Неангели” Слава Камінська зізналася, якими послугами пластичних хірургів користувалася. Так, на своїй сторінці в Instagram знаменитість заявила, що робила ліпосакцію і навіть назвала ім’я лікаря, інформує Ukr.Media.

“Мої пластичні операції. Розповім сама, поки ви там не придумали свою альтернативну правду. Хоча…. пізно. Я ні в якому разі не пропагую, просто ділюся інфою. Як стало відомо з достовірних джерел, деякий жир витягти з тіла за допомогою спортзалу (при певній, комфортній мені вазі) неможливо! Тому, моїми Чіп і Дейл (і навіть Гаєчкою) стала ліпосакція, добра фея і хірург за сумісництвом @animeloyanrob. Ви запитаєте навіщо? Щоб було менше жиру в важкодоступних місцях. Начебто, потім же її і роблять. Жирові пастки виявилися немаленькими. Я прям дуже здивувалася, оскільки завжди вважала себе худою. Була б я борсуком, жир можна було б законсервувати в банку. Але ні. Банки немає. Доктор знайшла жиру більш корисне застосування: повернула його в мене назад, тільки в те місце, де його якраз не вистачало. Здається, це називається “ліпофілінг”. Але важливо знати: це не чарівна таблетка, яка зробить тіло красивим назавжди. Без ПП і тренувань ефекту вистачить на пару місяців. Тому, тренування розписані на два місяці вперед, і відмовок більше не залишилося. Крім карантину, звичайно”, — поділилася Слава.

Крім того, артистка зізналася, що 13 років тому робила пластику грудей і носа. І більше не планує змінювати ці частини тіла.

“Груди “доношую” старі. Втім, як і ніс. Нових імплантатів не намічається. Мене все влаштовує, навіть більше ніж, ось вже 13 років! Спасибі за це @dr.pirus”, — з гумором написала Камінська.

  У Мінську назвали "недружнім актом" закриття в Україні телеканалу "Білорусь 24"