Знаменитість насолоджується життям після хвороби.

«Дівчина Бонда», французька актриса Ольга Куриленко нещодавно розповіла шанувальникам новину: вона захворіла на коронавірус, який зараз бушує у світі. Зараз, за словами знаменитості, вона йде на поправку. Про це Куриленко повідомила у своєму профілі Instagram, опублікувавши рідкісне фото разом зі своїм сином Олександром Марком Гораціо. Потрібно нагадати, що актриса народила дитину у 2015 році від свого бойфренда Макса Беніца, з яким згодом розлучилася, інформує Ukr.Media.

Ольга показала знімок, на якому сидить біля каміна разом зі своїм сином. На актрисі захисна маска, адже зовсім нещодавно вона перенесла хворобу, викликану вірусом. Куриленко зазначила, що вважає себе повністю здоровою. Також вона розповіла, як протікала її хвороба. Актриса зізналася, що за перші сім днів їй було дуже погано, вона практично не вставала, температура була високою. Вона спала по 15-16 годин на добу, дуже складно було піднятися з ліжка.

«Була дуже сильна втома і головний біль. На другий тиждень температура спала, залишився тільки кашель і сонливість. Зараз же все в порядку, трохи кашляю вранці, але потім кашель повністю йде на весь день. Можу насолоджуватися життям і проводити час із сином. Тримайтеся!», — пише Ольга.