Ліза розповіла, хто такі «справжні леді».

Дружина українського шоумена і коміка Юрія Ткача Вікторія досить часто публікує у своєму профілі Instagram фотографії і відео їх маленької дочки Лізи. Шанувальники пари разом із зірковими батьками спостерігають за тим, як росте дівчинка, як вона стає більш свідомою і цікавою. Нещодавно Віка показала смішне і зворушливе відео з донькою, в якому Ліза розповіла фоловерам, хто такі «справжні леді», інформує Ukr.Media.

На короткому відео маленька дочка Юрія Ткача поміркувала на тему, хто такі справжні леді, назвавши себе саме такою. Дівчинка також розповіла шанувальникам, навіщо вона вирішила вирівняти волосся і трохи його пофарбувати. Дівчинка настільки харизматично поговорила з підписниками, що ніхто з них не зміг залишитися байдужим.

Фоловери буквально засипали малу компліментами, зазначивши, що дівчинка росте дуже талановитою дитиною. «Яка ж вона красуня», «Ліза — сама ЧАРІВНІСТЬ!!! Міміка папи, манера міркування мами))). ПРИНАДНІСТЬ)», «Немає слів одні емоції, Леді Лізі розумниця», «Ох яка харизматична манюня», «маленька мрійниця», «я впевнена що в кар’єрі вона буде ще крутіша за тата Юру», — пишуть шанувальники.