A$AP Rocky продовжує перебувати під арештом у шведській в'язниці.

З'явилися нові подробиці про долю репера A$AP Rocky, який був затриманий поліцією Швеції за бійку.

Кілька днів тому стало відомо, що A$AP Rocky був заарештований у Швеції за бійку. Тоді він заявив, що його дії були самообороною. Попри це, донині хі-хоп виконавця утримують у шведській в'язниці, інформує .

Так, за даними порталу Complex, з-за арешту реперу довелося скасувати свій виступ на фестивалі Atlas Weekend в Києві. A$AP Rocky, нагадаємо, був одним з головних хедлайнерів події.

Ось що з цього приводу сказали представники артиста:

"A$AP Rocky будуть утримувати у шведській в'язниці протягом невідомого періоду часу із-за самооборони під час сварки.

Звичайно, скасування виступу A$AP Rocky на Atlas Weekend засмутило його шанувальників, а особливо тих, хто їде в столицю з інших країн і міст саме заради нього:

"Як клієнт, який купив квиток на 13-е заради A$AP Rocky, хотів би отримати якусь інформацію щодо заміни або чого-небудь ще в цей день. А то два дні залишилось, а жодних коментарів немає.

– так обурюються в Мережі.

Додамо, що виступ хіп-хоп-виконавця було заплановано на 13 липня. Ким замінять хедлайнера фестивалю, поки не повідомляється. Однак Україна не єдина не побачить репера. Він вже пропустив фестивалі в Норвегії, Ірландії, Польщі, Великобританії і скасував сольний концерт у Росії та інших країнах.