Розкішне плаття теж було не менш цікавим, адже було всипане перлами і важило… 23 кілограми.

В цей час осінь багата на весілля: знаменитості, як ніколи, поспішають вийти заміж і радують новинами шанувальників. Вчора, 19 вересня, Асоль (Катя Гуменюк) теж вийшла заміж! Співачка Асоль вийшла заміж за бізнес-аналітика Артема Тараненко. Вони разом навчалися в одній групі лондонського університету Coventry, та й взагалі — знайомі з дитинства. Зустрічатися закохані почали тільки два роки тому, а в травні 2018 року — бізнесмен зробив співачці пропозицію, інформує .

Що стосується весілля, то ведучими на святі стали: Катя Осадча та Юрій Горбунов, воно проходило в одному з найпопулярніших місць столиці — в банкет-холі "Regent Hill". А гостей на святі молодих було в порядку 150 осіб. Про це повідомили менеджери артистки.

На весіллі співачки Ассоль гостей розважали зірки українського шоу-бізнесу: Тіна Кароль заспівала свій хіт "Намалюю тобі зорі", а Катя станцювала під неї зі своїм татом Ігорем Гуменюком — бізнесменом і колишнім народним депутатом. Приєдналися вітати також піснями: Монатік і Вєрка Сердючка.

Зазначимо, наречена теж заспівала для чоловіка, а їх друзі поділилися виступом в Мережі. "Крила, що були поламані, зцілив", — адресувала артистка Артему.

Розкішне плаття теж було не менш цікавим, адже було всипане перлами і важило… 23 кілограми. Відкриті плечі і довгий шлейф були доповнені сережками-гвоздиками з перлами, діадемою і довгою фатою. Дівчину до чоловіка супроводжував тато і дві дівчинки балерини, які несли фату нареченої. Після Катя сказала: "Я згодна".

Розкішне плаття зі смаком доповнювали аксесуари з перлами і великий букет.

А запрошення на весілля були виконані з мерехтливого оксамиту з атласними стрічками одного з білих відтінків.

  Олег Вінник показав себе в молодості: таким ви його точно не бачили

Нагадаємо, в липні з сукнею трапилася несподіванка, коли Катя везла її з аксесуарами в окремій коробці з Лондона. Тоді авіакомпанія втратила багаж, але через 3 дні — артистка отримала свої речі.