Донька Павла Зіброва розповіла про стосунки з бізнесменом та підготовку до весілля. Андрій Іщенко зробив Діані пропозицію ще три роки тому.

24-річна дочка відомого українського виконавця Павла Зіброва, Діана вперше прокоментувала чутки про стосунки з бізнесменом. Дівчина зізналася, що вже 5 років зустрічається з Андрієм Іщенко, інформує Ukr.Media.

За словами Діани, з коханим вона познайомилася ще в шкільні роки, коли Андрій брав уроки вокалу у її зіркового батька. Пізніше їх дружба переросла в любов.

“До цього у мене не було ніяких відносин з хлопцями. Як я кажу: “Ти у мене перший, я у тебе остання”, — зізналася дочка Зіброва.

Також Діана розсекретила, що Андрій зробив їй пропозицію ще три роки тому, проте тоді вона ще не була готова до сімейного життя.

«Я так сильно, як їжачок, закрилася в собі, мені не хотілося про це нікому розповідати. Звичайно, він ображався, йому було неприємно, але він переступив через цю ситуацію, сказав: «Ну репетиція, добре», — згадала дівчина.

Зараз закохані готуються до весілля. Правда, з датою ніяк не можуть визначитися через коронавірус.

“Весілля — у нас зараз проблема номер один. Тому що, планували на минулий рік — мимо. Планувати на цей рік — не знаю. Можливо, восени все буде краще, тримаємо пальці, кулаки, дулі, не знаю, що там треба тримати. Можна сказати, що вже на низькому старті йде підготовка до планування сім’ї. Я хочу таку сім’ю, як у моїх батьків. Я мрію про красиве весілля”, — поділилася Діана.