Дівчинка копія своєї зіркової матусі.

Дочці телеведучої Марії Єфросиніної виповнилося шістнадцять років. В честь Дня народження Нани знаменитість опублікувала у своєму профілі Instagram фотографію дочки, і зворушливо привітала її з святом. Потрібно нагадати, що Нану Марія народила від свого чоловіка, підприємця Тимура Хромаєва. У пари також підростає син Олександр, інформує Ukr.Media

Єфросиніна зачарувала шанувальників фотографією своєї дорослої доньки, якій виповнилося шістнадцять. Нана на знімку позує з букетом польових квітів в легкому літньому платті. Багато підписників Марії відзначили, що дівчинка росте копією своєї зіркової мами.

«Моя унікальна дівчинка! Яке щастя, що ти у мене є! Я люблю в тобі все-все без залишку! З Днем Народження, аНанасик», — зворушливо підписала публікацію телеведуча. Цікаво, що старша дочка Марії завжди не любила публічність, вона намагається уникати зайвої уваги з боку прихильників і ЗМІ. Її зіркова мама частіше публікує фотографії з сином Сашком, і якось шанувальники навіть звинувачували Єфросиніну в тому, що увагою вона обдаровує лише сина. Тоді Марія пояснила, що Нана — аж ніяк не публічна людина, тому фотографій з нею в профілі телеведучої дуже мало.