Актуальні новини

Співачка МакЅим розповіла, чому кілька років тому прийняла рішення припинити концертну діяльність

35-річна МакЅим розповіла, чому колись пішла зі сцени.

Кілька років тому МакЅим була однією з найпопулярніших співачок шоу-бізнесу, а її пісні звучали з кожної колонки. Однак на піку слави знаменитість зникла з поля зору, припинив концертну діяльність і практично не виходила в світ. З чим пов'язане таке несподіване рішення знаменитість розповіла лише через кілька років, інформує .

Так, у новому інтерв'ю одному з видань 35-річна МакЅим зізналася, що в якийсь момент зрозуміла: у неї більше не залишилося сил.

"Я просто зрозуміла, що у мене більше немає ні моральних, ні фізичних сил продовжувати концертну діяльність. Я буквально доконала себе: мені були необхідні тиша і спокій. Я потребувала в тому, щоб знову встати на ноги і відчути себе в першу чергу особистістю", – каже артистка.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

"За останні роки з-за подій в особистому житті, нескінченних гастролей я стала помічати, що не встигаю за цим життям. Все почалося з появою першої дитини: я вдвічі скоротила звичний гастрольний графік по 30 концертів на місяць, і в мені все перевернулося. Я раптом побачила, що місто стало зовсім іншим, люди в ньому теж змінилися. Все звичне мені з шаленою швидкістю минуло, поки я жила в своєму закритому світі, де не бачила нічого крім нескінченних літаків, поїздів та готелів. Це був абсолютно протилежний світ, і мені довелося знову його пізнавати", – згадує МакЅим.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Відома українська співачка оголилася в чуттєвій фотосесії

Залишити відповідь