“Дуже сподіваюся, що все пройде по-людськи”, — зазначила артистка.

Співачка Поліна Гагаріна довго не коментувала розлучення з Дмитром Ісхаковим. Днями всенародна улюблениця з’явилася в новому випуску шоу “Вечірній Ургант”, ведучим якого є Іван Ургант, і розкрила подробиці розставання з чоловіком, інформує Ukr.Media.

Нагадаємо, влітку 2020 року стало відомо про те, що Поліна Гагаріна і її чоловік Дмитро Ісхаков розлучилися через шість років шлюбу. Однак тільки недавно співачка офіційно подала на розлучення.

За словами артистки, попри всі неприємні події у світі, для неї рік видався вдалим. Після чого Іван Ургант припустив, що оптимістичний настрій Гагаріної може бути пов’язаний з її новим статусом.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Так, ми дійсно розлучаємося. Такий факт”, — зізналася співачка.

Артистка зазначила, що розлучилися вони з чоловіком мирно:

“Немає ніякої сварки, поділу майна, дітей. Все спокійно. Я не люблю ні на чому такому хайпитися… дуже сподіваюся, що все пройде тихо, інтелігентно, по-людськи. Тому що все-таки у нас найкращі діти на світі, яких ми обоє обожнюємо. Ми зараз сконцентровані на їх вихованні. Це найголовніше”.

А ось будувати нові відносини зірка не поспішає. Відомо, що Поліна Гагаріна знімається в новому сезоні серіалу “колишні”, в якому грає одну з головних ролей. Тому весь свій час виконавиця присвячує зйомкам і часу для особистого життя у неї немає.

“Я не уявляю, як зі мною можна познайомитися. Але я ж не залишуся назавжди одна. Може бути, через років десять я і знайду свою долю”, — уклала артистка.