Молодий художник із Харкова створює неймовірні малюнки будівель, вікна яких нібито світяться. Микита Бусяк використовує цифрову обробку.

Український художник і урбан-скетчист Микита Бусяк (він же cityandsketches) знайшов спосіб змусити свої скетчі олівцем і тушшю світитися, інформує Ukr.Media.

Неймовірно реалістичні малюнки хлопця в основному пов’язані з архітектурою: вони являють собою різні будівлі і міські пейзажі і виконані за допомогою механічного олівця і чорнила. Однак нещодавно Микита став додавати до своїх ілюстрацій додатковий ефект, і кінцеві результати дійсно стали виходити приголомшливими. Тепер кожен свій новий архітектурних малюнок він доповнює цифровою обробкою вікон будівель, щоб здавалося, нібито ті світяться золотистим світлом, створюючи враження того, що на малюнку зображений темний час доби.

Виконавши свій начерк, надалі Бусяк приступає до його цифрової обробки — для додавання штучного освітлення до зображених елементів. Це цифрове “світіння” імітує невідоме флуоресцентне джерело світла. Український художник вміло використовує розташування відблисків, а також колір, який найдивовижнішим чином утворює ілюзію вікон, що світяться. Такий дотепний хід хлопця змушує виглядати його твори куди більш живими. Ви можете самі в цьому переконатися, переглянувши ілюстрації художника нижче.