Актуальні новини

Співачка Тіна Кароль розповіла про страшну прикмету на своєму весіллі

Тіна Кароль вперше за довгий час після смерті її чоловіка Євгена Огіра 28 квітня 2013 року заговорила про своє горе.

Відома українська співачка Тіна Кароль вперше за довгий час після смерті її чоловіка Євгена Огіра 28 квітня 2013 року заговорила про своє горе, інформує культура.

Кароль прожила зі своїм чоловіком лише п'ять років, після чого він раптово помер від раку шлунка. Йому було всього 32 роки. А Тіна стала вдовою в 28. Особистими переживаннями Тіна поділилася з ЗМІ

У зворушливому фото Тіна Кароль розповідає про вінчання 15 червня 2008 року. Вона зізнається, що виходила заміж вже будучи вагітною, але намагалася це приховати кроєм сукні. А під час вінчання на ній загорілася фата. Тоді дівчина просто сміялася, але тепер визнається, що це був страшний знак.

– В одному з інтерв'ю раніше Кароль розповіла, що чоловік заповідав їй певний план, за яким вона живе і вона його виконує:

"Я буду такою, як він хотів: щасливою, усміхненою, талановитою і сильною. По-іншому не можна. Я повинна. і буду щирою. Коли зможу показати свою вразливість, слабкість – покажу. Коли мені боляче це показати, я… знову дотримаю сльози. Бережіть вашу любов, цінуйте моменти, культивуйте вашу сім'ю і так виховуйте дітей… ", – закликала співачка.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Тіна Кароль прокоментувала чутки про стосунки з Даном Баланом

Залишити відповідь