Здоров'я співачки Лоліти у великій небезпеці – співачка може ніколи більше не вийти на сцену, але і до того ж – може не говорити.

Співачка Лоліта Мілявська страждає важкою недугою, з-за якої може перестати виходити на сцену. Крім того, в найближчому майбутньому вона може перестати говорити — настільки важка ситуація з її здоров'ям, інформує .

Зараз співачка активно займається своїм здоров'ям і зовсім недавно була в Німеччині, де пройшла обстеження у лікарів. Саме лікарі їй заявили, що зв'язок у неї практично немає.

«Я була в Німеччині на прийомі у дуже хорошого фоніатра. Він мене оглянув і сказав: «У вас зв'язок немає!» Виявляється, їх уже давно й не було. Вони стираються, тому що я 35 років співаю наживо!» — розповіла Лоліта.

Втім, медики заспокоїли Лоліту.

«Цей лікар мені потім сказав: «Ти будеш співати, тому що такі приклади у світі є!» Виявляється, це фізіологічний процес, який ніяк не зупинити», — зазначила зірка.

Європейські медики порадили Лоліті берегти голос. До їхніх рекомендацій вона прислухалася. Перед концертами Мілявська намагається менше говорити. А ще вона повністю відмовилася від караоке.