#танціззіркамиchallenge: Надія Матвєєва прийняла танцювальну естафету і приєднується до проекту.

У нас з'явилися нові звістки від головного танцювального проекту країни. Так, стало відомо, що Надія Матвєєва прийняла танцювальну естафету, інформує .

Вчора 1+1 назвали перших учасників проекту. Ними стали ведучий каналу "1+1" і шоумен Володимир Остапчук, акторка "Дизель шоу" Вікторія Булітко та актор Михайло Кукуюк.

І сьогодні шанувальникам проекту "Танці з зірками" стало відоме ім'я наступного учасника. Головний символ нового вибухового сезону — чарівний дискобол серед запропонованих у попередньому пості зірок вибрав телеведучу і народну улюбленицю Надію Матвєєву. Відео відповідь української ведучої, в якій вона погодилася прийняти виклик, опублікували на сторінці "Танці з зірками" в Instagram, де вчора розпочався довгоочікуваний #танціззіркамиchallenge.

У свою чергу, Надія Матвєєва передала естафету популярним акторам, зіркам серіалів "Хороший хлопець", "У неділю рано зілля копала" та "Фортечна" — Олексію Яровенку і Ксенії Мішиній. Кого вибере дискобол і хто стане наступним учасником #танціззіркамиchallenge, шанувальникам "Танців з зірками" стане відомо вже зовсім скоро.

Офіційний промо-ролик із зірковою четвіркою сьогодні з'явився в ефірі каналу "1+1". У відео учасники проекту танцюють запальне диско і готуються до першого прямого ефіру, який стартує вже з 25 серпня.

Нагадаємо, вчора розпочався довгоочікуваний #танціззіркамиchallenge. За сюжетом, на цей раз учасників вибирає дискобол. У грандіозному танцювальному проекті візьмуть участь ті зірки, до яких прикотиться блискуча куля з запрошенням.