Співак Влад Топалов зізнався, що не все так райдужно, як здається на перший погляд.

У грудні минулого року Регіна Тодоренко і Влад Топалов вперше стали батьками. У подружжя народився син, якого назвали Михайлом. Спочатку новоспечені батьки намагалися не показувати малюка в Instagram і всіляко приховували поповнення в сімействі. Однак сьогодні й Регіна, і Влад буквально засипають мережу зворушливими фото з первістком і діляться відвертими зізнаннями, інформує .

Так, днями 33-річний Топалов написав пост в соцмережі, в якому розповів, як змінилося їх з Регіною життя після того, як вони стали батьками.

"У моєму житті з'явилося величезне сонце в особі дружини та до нього зверху ще спустилося ось таке жирне, солодке, медове, масляне щастя! Я не нудотний татусь, не мімімішний. Він деколи страшно дратує. Хочеться запхати його назад туди, звідки я особисто бачив, як він вилазив. І я вам про це теж чесно кажу. Але, звичайно, це все мій гумор. Бачиш, як він посміхається — і відразу все роздратування проходить", — пише Влад.

"Єдине, все ніяк не куплю вушні затички. Кажуть, допомагає, коли зовсім втомлюєшся від цього звуку крику. Хтось пробував? Лікарі кажуть, що можна вушні затички, щоб самому не сходити з розуму", — додав Топалов.