Людмила Барбір, Ксенія Мішина та Олексій Яровенко взяли танцювальну естафету.

Нещодавно стартував #танціззіркамиchallenge, під час якого ми дізнались імена перших учасників нового сезону проєкту "Танці з зірками". Тепер же стало відомо, хто ще не приєднався до флешмобу.

За сюжетом, нових учасників "Танці з зірками" вибирає головний символ цього сезону дискобол. На цей раз чарівна куля з'явилася у прямому ефірі шоу "Сніданок з 1+1", інформує .

Так, дискобол закотився в студію і зупинився прямо біля ніг телеведучої та актриси Людмили Барбір. Вона погодилася прийняти виклик, тим самим ставши новою учасницею танцювального проєкту.

Дивіться, як Людмила Барбір стала учасницею шоу "Танці з зірками"

Нагадаємо, що колега ведучої Руслан Сенічкін в минулому році також взяв участь у шоу. Його пара з Яною Цибульською стала однією з найяскравіших в минулому сезоні.

А ось як Людмила прокоментувала своє рішення:

"Я дуже зраділа, коли дізналася, що буду танцювати в цьому проєкті. Але це і дуже хвилююче, адже для мене це перший танцювальний досвід, і я відчуваю велику відповідальність. Завдяки заняттям бойовими мистецтвами, складними репетиціями мене не злякати, я звикла до жорсткої роботи і суперництва. Для мене найголовніше перемагати саму себе, а нові виклики мене тільки мотивують. А участь в "Танці з зірками" вимагають великої підготовки і сил, і я не з чуток знаю, скільки роботи попереду. Мій співведучий з "Сніданку з 1+1" Руслан Сенічкін танцював протягом 9 ефірів, я бачила наскільки це велика праця."

Крім того, естафету #танціззіркамиchallenge також взяли популярні актори: зірка серіалу "Фортечна" та "У неділю зранку зілля копала" Ксенія Мішина і актор серіалу "Фортечна" Олексій Яровенко.

  Губін здивував зовнішнім виглядом: «хлопчик-бродяга» після тривалої перерви з'явився на телеекрані

Новоспечені учасники передали виклик телеведучому, ресторатору Даніелю Салему і співачці Славі Камінській. Кого з них вибере дискобол і хто стане наступним учасником шоу, стане відомо зовсім скоро.