До початку великої поїздки герцога і герцогині Сассекських в Африку залишилося чекати трохи більше двох тижнів.

23 вересня стартує перший офіційний тур Меган Маркл і принца Гаррі після народження сина Арчі, причому чотиримісячну дитину батьки візьмуть з собою. У графіку поїздки, яка триватиме до 2 жовтня, вже заплановано 35 зустрічей. У пресі поступово з'являються нові подробиці майбутньої подорожі, інформує .

Першою зупинкою Гаррі і Меган на південному континенті стане Кейптаун, де подружжя пробуде три дні. В Ботсвану онук королеви Єлизавети II відправиться один. На два дні принц Гаррі зупиниться в Анголі, де відвідає столицю і кілька провінцій, а потім поїде в Малаві, де возз'єднається з дружиною і сином. Пара завершить свій тур в Йоганнесбурзі.

В африканському турі герцога і герцогиню буде супроводжувати велика команда помічників. Серед них — Саманта Коен, один з найбільш надійних співробітників прес-служби Букінгемського палацу. Скоро Коен перестане виконувати обов'язки особистого секретаря пари, а її місце поруч з Меган і Гаррі займе Фіона Макілвем, яка теж їде з ними в Африку. Додайте до списку команду фахівців зі зв'язків з громадськістю, координаторів, перукаря, няню малюка Арчі… В сумі набереться понад десять осіб.

Герцог і герцогиня Сассекські їдуть в Південну Африку на прохання Міністерства закордонних справ та у справах Співдружності.