Співачка зворушила ніжними кадрами.

Переможниця “Євробачення 2016”, відома українська виконавиця Джамала порадувала шанувальників добіркою нових фотографій з чоловіком Сеїт-Бекіром і синами Еміром-Рахманом і Селімом-Гірем, інформує Ukr.Media.

На своїй сторінці в Instagram 36-річна артистка опублікувала кілька яскравих кадрів, де вона разом з сім’єю позує на тлі природи. Джамала позувала в ніжно-рожевій сукні. Зіркова мама ніжно притискала до себе 2-місячного малюка Селіма-Гірая, який був одягнений в картатий наряд.

Чоловік Джамали з’явився на фото в білій сорочці і сірих штанях. Він тримав на руках старшого сина Еміра-Рахмана. 2-річний хлопчик був одягнений в білу футболку і бежеві шорти. Автором знімків виступила фотограф Марина Карпій.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Раніше, коли у мене не було двох моїх хлопчиків, я не розуміла, чому батьки святкують кожен місяць життя новонародженого ” — нам два місяці, нам шість місяців і т. д., а тепер розумію! Адже так чітко, такі вражаючі зміни, як в перші дні, перші тижні і перші місяці, ти більше і не помітиш. На очах у тебе виростає людина… Це дуже схоже на ефект таймлапс, так на каналі Discovery в сповільненій зйомці показують, як розпускається квітка. Людина змінюється, розкривається у тебе на очах. Це настільки унікальна подія — ти розумієш, чому тобі хочеться відзначити саме цей місяць! Він більше ніколи не повториться, наступний буде іншим. Сьогодні святкуємо два!”,- написала Джамала.