Дівчинка піддається знущанню з боку однолітків.

Старша дочка гумориста Євгена Кошового — 12-річна Варвара — дала відверте інтерв’ю, в якому розповіла про цькування в школі. Дівчинка зізналася, що не хоче ходити до школи і навіть подумує кинути навчання, адже там вона систематично піддається нападкам з боку інших дітей. Вони називають батька Варі “клоуном”, а також сміються над самою дівчинкою. Варвара також зізналася, що не хоче вступати в перепалки, і їй просто доводиться терпіти знущання, інформує Ukr.Media.

Дівчинка назвала школу “неприємним місцем”, і зізналася, що бажання туди ходити у неї немає.

“Моя асоціація зі школою — це булінг. І булінг страшний! Діти думають, що мій тато — клоун. А він не такий!”,- розповіла Варвара.

До слова, про переведення в інший навчальний заклад Варя не думає так, як вважає, що і там все знову повториться. Дівчинка намагається не вступати в сварки з дітьми, щоб це не обернулося проти неї самої.

Варвара зізналася, що не вміє відповідати і вважає, що розумніше і гідніше буде просто промовчати. Сам Євген Кошовий неодноразово пропонував дочці допомогу, але вона вважає, що це неправильно. Варя думає, що потрібно говорити не з дітьми, а з їхніми батьками.

“Вони виховують дітей так, що вони можуть говорити гидоти іншим”, — підкреслила дівчинка.