Актуальні новини

Статуси на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці

Це свято є особливим і шанованим – Благовіщення Пресвятої Богородиці. Зазвичай у цей день вітають жінок. Варто відзначити, що в деяких країнах в цей день – сьомого квітня – відзначають жіночий день.

 Це свято є особливим і шанованим – Благовіщення Пресвятої Богородиці. Зазвичай у цей день вітають жінок. Варто відзначити, що в деяких країнах в цей день – сьомого квітня – відзначають жіночий день.

Назва свята — Благовіщення — передає головний зміст пов'язаної з ним події: сповіщення Діві Марії благої вісті про зачаття і про народження Нею Бога – немовляти Христа, передає .

Блага звістка на землю ллється, вплітаючись в дзвін, і ангел радісно сміється, а смертний знає, що прощений! Благовіщення – свято велике!

Благовіщення святкувати кличе, це свято, що любов несе, наповнює радістю серця воно в ім'я Сина і Батька.

Благовіщення – свято в квітні буває. І кожен християнин про нього багато знає. Архангел Гавриїл прийшов повідомити: Марія народить Сина Божого.

З Благовіщенням сердечно вітаю звістку, принесену Гавриїлом, всі ми знаємо. Добра новина приємна для всіх, вона вселяє віру в успіх.

Пташка гніздо не в'є, не літає, благовіщення кличе, зазиває, діва косу не плете, перестала, Благовіщення гряде, втомилася чекати.

Благовіщення – християнське свято, яке сповіщає про день, коли Діві Марії з'явився архангел Гавриїл і повідомив їй про радісну подію – про майбутнє народження Ісуса Христа.

Благовіщення – завжди свято в однині, тобто, встановлений за православним календарем в строго певний день. В цей день Архангел Гавриїл сповістив Діві Марії непорочне зачаття і народження сина Ісуса Христа – Сина Божого і Спасителя світу.

Благовіщення Святе – великий день, з ним ти почуття молоде в черствому серці воскреси.

Благовіщення — звіщення — євангельська подія і присвячено їй християнське свято; сповіщення архангелом Гавриїлом Діві Марії про майбутнє народження по плоті від неї Ісуса Христа.

  Трохим і Зосима 2 жовтня: історія, традиції та прикмети свята

 Благовіщення прийшло, нам посмішки принесло.

Нехай Благовіщення успіх несе, все збудеться – я точно це знаю.

Благовіщення тут, диво-свято в світі є, православні його люблять, знати, сильніше всього.

Бажаю Благовіщення любові, щоб мрії легко збулися твої.

Я Благовіщення бажаю всією душею, щоб чекав тебе скрізь великий успіх.

Благовіщення прийшло, радість принесло людям.

Благовіщення – зачаття Ісуса Христа. Дією благодаті Божої в лоні Марії почалося нове людське життя.

Свято Благовіщення прославляє нероздільне і неслияное з'єднання двох природ в Ісусі Христі – Божество з людством.

В цей день Господь квітку нам першу дарує, мати-й-мачуха звуть його скрізь, немов нам нагадати всім бажає мати Марія про твою долю.

Благовіщення, Благовіщення! Нам від Бога спасіння обіцяно, таємниці життя в чистоті зароджується, Світ гріховний сьогодні рятується!

Благовіщення і світло, верби забелели. Або точно горя немає, право, справді? Благовістя і сміх, закраснелись нирки. І на вулицях у всіх сині квіточки.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь