Кажуть, що ця пропозицію просто вибила з колії актора.

Розлучення Анджеліни Джолі і Бреда Пітта стало справжньою інформаційною бомбою, чи не найгучнішою за останні 5 років.

Головне нерозуміння в шлюборозлучному процесі Бранджеліни крилося в опіці над дітьми. Анджеліна хотіла виховувати шістьох спадкоємців одноосібно. Але в підсумку їм вдалося домовитися так, щоб всі залишилися без претензій, інформує .

У недавньому інтерв'ю Бред Пітт розповідав, що незабаром може покинути кіно і тепер може присвятити себе хобі. Схоже, його життя може налагодитися ще більше, адже він може більше часу проводити з дітьми. Як повідомляє The Sun, 55-річний актор проведе решту літа зі своїми дітьми, в той час як 44-річна Анджеліна Джолі буде на зйомках в Нью-Мексико.

Багато хто називає цей новий етап в житті екс-пари першим кроком до примирення. Якщо вони не можуть бути разом, то хоча б зможуть нормально спілкуватися заради дітей. Бранджеліна виховує шістьох дітей: 17-річного Меддокса, 15-річного Пакса, 14-річну Захару, 13-річну Шайло і 10-річних близнюків Вів'єн і Нокс.

Це величезний крок для них і дітей, які з моменту розставання мали можливість рідко бачитися з Бредом. Він дуже схвильований.

Можливість поспілкуватися з дітьми буде і у рідних з боку Пітта. У спілкуванні з дідусем і бабусею вони також були раніше обмежені.

Бред запросив своїх батьків, Джейн і Вільяма, скласти їм компанію в його особняку в Лос-Анджелесі, щоб вони могли провести деякий час разом з дітьми.

Чи вплине це на шлюборозлучний процес у цілому, поки не відомо. Але судовий розгляд продовжено до 31 грудня 2019 року.