Сварки з MOZGI, потоп та інші нещастя — як пройшов виступ Тіни Кароль на Atlas Weekend 2021. Якийсь нещасливий вийшов фестиваль для Тіни.

Українська співачка Тіна Кароль стала хедлайнером фестивалю Atlas Weekend 2021, чим розлютила деяких виконавців. Потап з групою MOZGI розлютилися і почали жартувати над артисткою. Кароль довелося нелегко не тільки з колегами по цеху, але і з її командою теж. Через бажання зробити її виступ більш ефектним команда Тіни зважилася на використання більшої кількості піротехніки, яка ледь не отруїла співачку, інформує Ukr.Media.

“Я опинилася в диму чадного газу. Я просто за ковтками повітря тягнулася. Тобто, це як в диму чадного газу при пожежі опинитися»,- приголомшила співачка.

Другий день для співачки приніс ще більше неприємностей. Дощ затопив її гримерку:

“Я відчувала, що ми на Ноєвому ковчезі. Наша гримерка була вся затоплена. Я перший раз побачила, як воду можна прибирати пилососом. Це було дуже смішно”, — згадала Тіна Кароль.

Відзначимо, що багатьом не сподобався виступ співачки з пітоном. Деякі звинувачували артистку в плагіаті і жорсткому поводженні з твариною.

Але на цьому випробування не закінчилися, група MOZGI ледь не зірвала шоу Тіни Кароль. Перед виступами співачки виступала група MOZGI. Вони у своєму номері використовували метафан, який розсипався по всій сцені. І коли прийшла черга Тіни, сцена не була готова до її виступу.

“Ми розуміємо, що для мотоцикла це слизько. Просто на місці, за 10 хвилин до виходу, знаходять якісь Пилососи, Вентилятори, люди бігають по сцені, змітають цей метафан. Ніхто не був до цього готовий. Мені було незрозуміло, чому одна режисерська група не сказала інший про це. Я відправляю їм всім смайл злості”, — згадала артистка.

Вона додала, що через хвилювання перед Atlas Weekend не спала всю ніч. На фестиваль вона приїхала за 8 годин до виходу на сцену. Все заради того, щоб перевірити всі служби, всіх людей, налаштуватися.

  Рікі Мартін з чоловіком вперше показали всіх своїх дітей на одному фото

“Чекали свій вихід довго. Люди думають: “вона сидить в гримерці, дочісує крайній локон. Ні, я під сценою стояла і топталася як ведмежа”, — поділилася поп-діва.