Актуальні новини

Свати 7 сезон: Микола Добринін анонсував вихід серіалу

7 сезон серіалу вийде, але коли саме актор не уточнив.

Свати 7 сезон: Микола Добринін анонсував вихід серіалу. 7 сезон серіалу вийде, але коли саме актор не уточнив.

Не встигли патріоти відійти від новини, що заборонений в Україні серіал "Свати" від "Кварталу 95" може повернутися на екрани, як один із акторів комедії опублікував короткий тізер до 7 сезону, інформує .

На своїй сторінці Instagram російський актор Микола Добринін, який грає в "Сватах" Мітяя, опублікував кадри з майбутнього сезону серіалу, який вже стане сьомим.

"Лайк і плюс в коментарях, якщо чекаєте 7 сезон серіалу "Свати", – підписав відео Добринін. Шанувальники в коментарях поцікавилися, чи взагалі буде 7-й сезон, адже проект заморожений з 2017 року.

У відповідь на запитання користувачів Добринін відповів, що 7 сезон серіалу вийде, але коли саме – не уточнив. Цікаво, що відео з'явилося відразу після того, як український суд зняв заборону на в'їзд Добронравова до України і трансляцію серіалу відповідно.

Більш того, ще за кілька тижнів до скасування заборони Добринін публікував кадри зі знімального процесу 7 сезону "Сватів", а це значить, що "Квартал 95" готував проект ще до того, як суд виніс свою постанову. Виникає питання: якби заборону не зняли, де б Зеленський транслював серіал?

Зазначимо, що Добронравов знову збирається в анексований Крим, тому залишається незрозумілим, як Зеленський та його команда будуть пояснювати українцям, чому любитель "російського світу" миготить на нашому ТБ.

Нагадаємо, що на момент "заморозки" проекту було відзнято п'ять серій нового сезону, тому цілком ймовірно, що "Свати" з'являться в ефірі найближчим часом.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  2 березня — день Федора Тирона: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь