Актуальні новини

Світова прем’єра балету: в Києві показали нового “Лускунчика”

В Києві у МЦКіМ Жовтневий Палац з аншлагом відбулася світова прем’єра балету «ЛУСКУНЧИК. НОВА СТАРА КАЗКА» від продюсера THE GREAT GATSBY Олени Матвієнко зі світовими зірками в головних партіях.
Організатори балету «Лускунчик. Нова стара казка» обіцяли нове прочитання всім відомої історії, враження чародійства і це їм вдалось. Глядачі відмічали після вистави, що їм було цікаво все від очікування свята і до фіналу. Раділи й дивувалися відчуттю ефекту казки, захоплювалися яскравістю та масштабом постановки, майстерністю солістів і характерних артистів.

Вистава дивувала несподіваними рішеннями. В новому балеті багато “вперше в Україні” в класичному балеті: постановники зміксували танцювальні види мистецтв, залучили артистів різних жанрів, використали спецефекти з піротехнікою і відеопроєкції 3D.
«Ми мріяли подарувати глядачам справжню казку і відчуття дива. Радію, що по відгуках глядачів, нам це зробити вдалось. Вдячна, що зал вибухав оплесками, але найбільша нагорода та маркер для мене, як продюсерки, що навіть глядачі 2-3 років, які прийшли на прем’єру з батьками, дивилися на сцену не відводячи погляд впродовж обох актів», — коментує подію Олена Матвієнко.

«Та казка, що відбулася, — це заслуга роботи згуртованої команди. Це титанічний труд, колосальний вклад та віддача кожного учасника, починаючи від монтажника сцени, закінчуючи ведучими солістами. Я відчуваю почуття задоволення, «видиху» та задьору зробити ще краще, ще потужніше» — додає художній керівник проєкту Іван Журавльов.
Головні партії в балеті виконали киянка, нині солістка Будапештського театру опери та балету Єлизавета Чепрасова (Марі), та італієць Франческо Піччинін (Принц Лускунчик), соліст Естонського Національного театру опери і балету.

Нове наближене до казки Гофмана лібрето написав Віктор Іщук, прем’єр Національної опери України, володар золотих медалей чисельних міжнародних конкурсів артистів балету та хореографів, засновник театру Ukrainian Classical Ballet. Він також став співавтором нової хореографії.
Казковий настрій допомогли створити чарівні костюми та розкішні декорації від відомої фешн-дизайнерки Анжела Лисиці, авторки нарядів для фіналістів Євробачення, зірок шоу-бізнесу, рейтингових телевізійних шоу, театральних та кіно- постановок.
Організатори вдячні креативній агенції Ragnarök agency за модерний логотип балету та за айдентику, ТМ Millennium за смачні подарунки для юних поціновувачів балету, ТМ Моршинська за баланс водних сил артистів, а також всім медіа, які підтримали проєкт сюжетами та публікаціями.

  Старим тут не місце

Залишити відповідь