Телеведуча розповіла, яким для неї виявився 2019 рік. Зірка щаслива, що змогла одночасно займатися кар’єрою і насолоджуватися материнством.

29-річна Регіна Тодоренко підсумовувала 2019 рік. Телеведуча пишається, що змогла поєднувати кар’єру і материнство, інформує Ukr.Media.

У грудні минулого року зірка «Орла і решки» народила первістка — сина Майкла. Регіна не хотіла відмовлятися від кар’єри заради дитини, тому швидко вийшла з декрету. Тодоренко було непросто, але вона щаслива, що у неї все вийшло.

Напередодні Нового року телеведуча вирішила згадати, чого їй вдалося досягти у 2019-м. «Я схудла на 18 кг і знову поправилася на 5, випустила 2 сезони шоу „П’ятниця з Регіною”, вирішила купити франшизу дуже крутого центру, вже відзняла на Балі новий освітній проект для ще одного YouTube-каналу, побувала в списку Forbes, розробила разом з креативною командою стилістів спецбокси краси для кожної дівчини, отримала ТЕФІ, стала жінкою року за версією Glamour», — з гордістю написала зірка в Instagram.

Телеведуча відзначила, що витратила на благодійність мільйон рублів. Вона сподівається, що врятувала чиєсь життя.

Разом з сином Тодоренко побувала в семи країнах, покаталася на дошці для серфінгу та «на нервах чоловіка». Про сімейне життя з чоловіком Владом Топаловим зірка не стала багато говорити. Тодоренко лише заявила, що вони «нарешті знайшли ключі від усіх потаємних кімнат відносин».