Відбулася прем'єра короткометражки "Колишні" з Тіною Кароль у головній ролі.

Вчора, 19 вересня, відбулася прем'єра короткометражного фільму "Колишні", в якому свою головну роль зіграла співачка Тіна Кароль, інформує .

Такою Тіну Кароль ви ще не бачили! Артистка знялася в незвичному для неї образі, зігравши роль дівчини, яка намагається вибудувати стосунки з коханим, але її ніяк не відпускають фантоми її колишніх хлопців, що постійно ввижаються…

Режисером такої картини став Євгеній Баранов. Кінокритикам настільки сподобалася робота, що стрічка була більш ніж високо оцінена, а фільм вже отримав кілька призів на кінофестивалях. Відзначимо, що "Колишні" також здобули перемогу в номінації "Найкращий короткометражний фільм" на Міжнародному кінофестивалі "Best Shorts Competition".

Знаменита Тіна Кароль за "Кращу жіночу роль" навіть була удостоєна премії на Міжнародному кінофестивалі "SFAAF".

"Колишні" — це інтелектуальне кіно. У ньому розкрито питання важкого вибору людини в боротьбі між минулим і сьогоденням. І цей вибір визначає її завтрашній день",- каже автор ідеї фільму Вікторія Баранова.

В кіношному амплуа Тіну Кароль не впізнати: без червоної помади і в чорній перуці, співачка максимально змінилася для фільму. Незмінним, мабуть, залишився тільки її пронизливий погляд.

"Тіна Кароль — характерна актриса, вона існує у фільмі на межі ігрового і документального кіно", — говорить режисер фільму Євгеній Баранов.

Дивіться прямо зараз прем'єру "Колишні":