Актуальні новини

Стали відомі болісні подробиці смерті Люка Перрі

Люк Перрі, відомий голлівудський актор, помер після того, як його родичі підписали згоду на те, щоб відключити апарати життєзабезпечення.

Люк Перрі був доставлений в лікарню Святого Йосипа в Бербанку 27 лютого. Лікарі діагностували у нього важкий інсульт. Для того, щоб повернути актора до життя, лікарі занурили його в медикаментозну кому на 48 годин, інформує .

Але після цього часу Люк Перрі з коми не вийшов. Біля його палати зібралися близькі родичі – мати, двоє дітей, колишня дружина Мінні Шарп і наречена Венді Медісон Бауер, з якою актор перебував у відносинах останні кілька років.

Шість днів лікарі та родичі чекали, що Люк Перрі вийде з коми. Всі ці дні він перебував на апаратах штучної підтримки життя.

І коли надії вже не залишилося, рідним довелося підписати згоду на відключення від медичного життєзабезпечення. Серце голлівудського актора зупинилося буквально через кілька секунд.

«Рідні Люка сподівалися, що через 48 годин він опритомніє. Але він так і не прийшов до тями. Інсульт виявився руйнівним», – розповіло джерело, близьке до сім'ї.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Медіа Група Україна виходить з медійного бізнесу та передає державі ліцензії медіахолдингу

Залишити відповідь