Відома українська телеведуча зробила шокуюче зізнання.

Популярна українська телеведуча Яніна Соколова на сторінці в Facebook зробила шокуюче зізнання. Вона розповіла, що сім місяців тому дізналася, що у неї рак. І за ці сім місяців вона його поборола. Яніні довелося пережити 30 променевих терапій і 4 курси хіміотерапії, їй вирізали внутрішні жіночі органи, вона втратила волосся і вії, інформує .

У публікації журналістка і телеведуча розповіла про мультимедійний проект «Я, Ніна», який вона організувала, щоб допомогти українцям, які хворіють на рак, бути щасливими і полегшити їм життя.

Яніна Соколова висловила слова подяки тим, хто допоміг їй впоратися: «Я дякую Національному Інституту Раку й моїм чудовим лікарям, які стали друзями: Alena Samokhvalova і Андрій Безносенко, які подарували мені шанс на життя. В Україні чудові лікарі! Я не їздила до Ізраїля, бо довіряю їм. Дякую Вам, мої чарівники…

Я дякую родині, друзям, командам всіх моїх проектів і людям, які сприйняли мою біду як свою. Я дуже ціную допомогу кожного. Ви знаєте, що я це кажу саме про вас».

Також журналістка подякувала близькому другу Валерію Харчишину, фронтмену групи Друга ріка, який був з нею поруч в моменти хвороби, на сеансах хіміотерапії і підтримував в будь-яких ситуаціях.