Тяжкохворий шоумен і фокусник Сергій Сафронов склав заповіт. Ілюзіоніст повідомив, що йому діагностували рак лімфатичної системи.

Ілюзіоніст Сергій Сафронов, який нещодавно дізнався про те, що хворий на рак лімфатичної системи, склав заповіт. За словами фокусника, рішення заздалегідь розпорядитися майном він прийняв задовго до того, як лікарі озвучили діагноз, інформує Ukr.Media.

Коли артист почав багато гастролювати, батьки його дружини Марії порадили йому подумати про майбутнє і визначити, кому дістанеться капітал і власність у разі смерті Сафронова. При цьому, зазначив шоу-мен, онкологія не змусить його опустити руки і кинути боротьбу за одужання.

“Я нормально себе почуваю. Намагаюся радувати людей, не збираюся ходити вбитий горем. Підтримують брати, друзі з шоу-бізнесу”, — заявив він.

Про те, що у Сафронова виявлена лімфома Ходжкіна, артист розповів своїм підписникам в Instagram. Він зазначив, що серйозне захворювання було виявлено на ранній стадії, що дає надію на благополучне відновлення. Зараз ілюзіоніст проходить курс хіміотерапії, причому лікується він в рядовій клініці. Відомий фокусник визнав нерозумними мільйонні витрати на ті ж процедури, які можуть провести в звичайній лікарні.