Сьогодні допомога прийде всім хто скривджений і страждає, якщо правильно попросити захисту!

17 травня у православному світі шанують християнську мученицю Пелагію Тарсійську. У народному календарі дата отримала назву день Пелагії Заступниці, Баклушників день, Пелагія — вороняча захисниця, інформує .

Хто така свята Пелагія?

Проживала Пелагія в III-IV століттях у малоазійському місті Тарсі, батьки її були знатними язичниками. Дівчина виросла дуже красива, отримала гарну освіту. Імператор Діоклетіан вирішив одружити на ній свого усиновленого спадкоємця, якого краса Пелагії приголомшила.

Але дівчина таємно прийняла християнську віру і відмовилася вийти заміж. Тоді мати насильно привела її до імператора. Побачивши Пелагію і проникшись її красою, Діоклетіан вирішив зробити її своєю дружиною. Отримавши і на цей раз відмову, він наказав спалити її в мідному розпеченому волі.

Місцеві християни зібрали кістки Пелагії і поховали на пагорбі поблизу міста. Пізніше на цьому місці була споруджена церква.

Обряди й традиції цього дня

На Русі день називали Баклушниковим, тому що 17 травня заготовляли матеріал для виготовлення дерев'яних ложок. Це серйозна справа і займалися нею тільки знаючі люди, адже потрібно враховувати породу дерева, певну частину стовбура, висоту і навіть правильну сторону для вирізання колоди.

Ложка з дерева, зібраного в Баклушників день, служила в сім'ї талісманом. Її клали під ліжко породіллі жінки, щоб дитина з'явилася на світ здоровою; на подушку хворого, щоб швидше одужував; у чобіт або торбу мужику, що йде на роботу, для захисту від смерті.

Сьогодні можна захистити себе від несправедливих образ

На Русі вважали, що Пелагія захищає невинних дівчат і всіх, хто страждає від несправедливих образ, свято тому і називають заступницею.

  Молодша дочка Трампа оголосила про заручини з ліванським бізнесменом

Також згідно з народними повір'ями Пелагія протегує пернатим, особливо воронам — дорослих птахів вона оберігає, а маленьких воронят уму-розуму навчає. Тому дата 17 травня і отримала назву «Пелагія — вороняча захисниця».

Щоб свята допомогла у ваших проханнях, сьогодні категорично не можна ображати птахів. Хто зарубає курку чи півня, у того домашня птиця не буде водитися. Краще в цей день взагалі утриматися від будь-яких страв з курятини.

З ранку 17 травня жінки вирушають на церковну службу, де біля ікони святої Пелагії запалюють свічки і просять захистити від несправедливої образи і деспота-чоловіка. Цей день у наших предків вважався бабиним, жінки навіть не готували їжу, всю роботу по дому і по кухні чоловіки виконували самостійно.

Змова, щоб втихомирити деспотичного чоловіка

Сьогодні хороший день, щоб читати замовляння на утихомирення чоловіка-тирана. Текст вам доведеться вивчити напам'ять. Коли чоловік міцно засне, прошепотіть над його узголів'ям замовні слова:

«Коли захочеш ти кричати — осечешься, стримаєш лайку і в свій кут заберешся. Перестанеш бути злісним і лаятися, будеш мені в коханні признаватися. Цю змову старанно я читаю, деспотизм твій від тебе забираю. Будеш милим ти і добрим чоловіком, батьком для діточок і мені надійним другом. Заклинаю я тебе, не гнівайся, захочеш бешкетувати — отпрянь і вгамуйся. Ніч пройде, потім і день, ти захолонеш, кулаки на мене надалі не піднімеш. Нехай буде так. Слово моє міцне. Амінь».

Починаючи з 17 травня, читайте таку змову над сонним чоловіком тринадцять ночей поспіль. При цьому в кожне сказане слово вкладайте тверду віру. Наберіться терпіння, через пару тижнів ваш деспот назавжди усмирится, в сім'ї припиняться галасливі розбирання, настане мир і взаєморозуміння.

  Дружина актора Джейсона Стетхема модель Роузі Хантінгтон-Уайтлі оголосила про другу вагітність

Народні прикмети 17 травня

Якщо багато хрущів спостерігається в день Пелагії, значить, літо належить посушливе.

Злива 17 травня — провісник багатого врожаю.