Шанувальники пишуть, що хлопець — копія батька.

На фан-сторінці популярної української виконавиці в Instagram з’явилося зворушливе сімейне фото. На ньому зображена сама Тіна Кароль і її 11-річний син Веніамін Огір. Зараз Веня знаходиться в Україні, адже навесні цього року зіркова матуся забрала його з Лондона, де хлопець навчається. Пов’язано це з карантином. Поки Веніамін живе у Києві, Тіна намагається весь вільний час проводити з сином, інформує Ukr.Media.

Зворушливе сімейне селфі, судячи з усього, зіркова матуся зробила у себе в машині.

“Напевно родичі”, — так підписана публікація. До слова, у недавньому інтерв’ю виконавиця розповіла, що вони з Венею вже прийняли рішення з приводу його повернення до Великобританії. Попри пандемію, хлопчик повернеться до Лондона для продовження навчання, як тільки почнеться новий навчальний рік.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Шанувальники засипали зіркову сім’ю компліментами, зазначивши, що Веніамін росте копією свого батька. Потрібно нагадати, що Тіна Кароль народила сина від чоловіка, продюсера Євгена Огіра. У 2013 році Євген, після тривалої боротьби з раком, помер. Відтоді про своє особисте життя Тіна Кароль воліє не говорити.