Тіна Кароль продемонструвала одну з найскладніших поз йоги. Нічого собі, як може!

Співачка Тіна Кароль стежить за своєю фігурою, і систематично займається йогою, про що розповідає у своїх соціальних мережах. Нещодавно на фан-сторінці виконавиці з’явилося відео, на якому вона продемонструвала свою неймовірну розтяжку. На відео Тіна постала в обтягуючому синьому спортивному комбінезоні, який не обмежує її рухів під час практики йоги. Волосся Кароль зібрала у хвіст, і зробила яскравий макіяж. Тіна показала, як може прийняти одну з найскладніших поз в йозі, інформує Ukr.Media.

Співачка закинула одну ногу за руку, прийнявши положення сидячи, а потім стала в місток і витягнулася в шпагаті. Багато шанувальників були під враженням від такої розтяжки і гнучкості Кароль, і стали засипати її компліментами. До слова, раніше Тіна вже показувала одну зі своїх практик. Артистка навчилася стояти на цвяхах, чим негайно похвалилася в Instagram.

Крім йоги, підтримувати себе у формі Тіні допомагають стрибки на скакалці, а також віджимання. Таке кардіо не тільки ефективно спалює жир, але і тренує витривалість і дихання, що дуже важливо для співачки.