Як сьогодні змінити долю на краще?

В православ’ї 25 січня день вшанування святої мучениці Тетяни Римської. У народному календарі називається дата Тетянин день або Бабин кут, інформує Ukr.Media.

Ким була свята Тетяна?

Тетяна походила родом з багатої та знатної сім’ї християн, виховання отримала благочестиве. В повнолітньому віці дала обітницю цнотливості. В період гоніння на християнство Тетяну схопили та піддали катуванням, але вона постійно молилася, і всі сліди тортур з її тіла зникли.

А коли дівчину кинули на поживу левам, вона змогла приборкати тварин за допомогою молитов. Після такого дива навіть її мучителі увірували в Христа. Але у 226 році Тетяну разом з батьком все-таки стратили, обом їм відсікли мечем голови.

Які на цей день обряди та традиції?

25 січня на Русі було заведено прославляти Бабин кут, тобто місце в будинку, де жінка проводила найбільше часу. У слов’ян такий кут перебував біля печі, там розташовувалася все кухонне начиння. Це місце наші предки називали сонечком.

За традицією сьогодні для прославлення сонця господиням належить спекти круглий хліб. Після того, як він охолоне, кожен член сім’ї відламує і з’їдає шматочок, залишок згодовують домашнім тваринам.

За старим давньослов’янським звичаєм 25 січня господині на річках вибивали бруд з доріжок, який накопичився. І сьогодні було б непогано зібрати всі килимки та килими, винести їх на вулицю і почистити в снігу.

Цілителі та знахарі в Тетянин день читають замовляння і лікують захворювання вух.

На жаль, дуже рідко бувають щасливими люди, які народилися 25 січня. Навіть якщо їм вдається побудувати щасливе сімейне життя, все одно потім воно руйнується. У народі на цей рахунок навіть придумали приказку: «Хто на Тетянин день народився, той на все життя зі сльозами поріднився».

  Леся Нікітюк поділилася улюбленим рецептом новорічного десерту

Хочете позитивних змін у своїй долі? Тоді не пропустіть сьогоднішній день

Люди завжди намагаються змінити свою долю в кращу сторону.

На цей рахунок існують народні забобони та прикмети:

1. Доля буде невдалою у вас, і ще у трьох наступних поколінь, якщо станете кидати землю і каміння в колодязь.

2. Дуже хороший талісман на вдалу долю всіх домочадців — дві рибки, розташовані над входом в будинок з внутрішньої сторони. Кожен раз при виході з будинку ви будете бачити цих рибок, і вони обов’язково принесуть протягом дня успіх. Але пам’ятайте, що не можна мати одну рибку в якості талісману, вона навпаки принесе втрати.

3. Обов’язково перед тим, як вирушати на важливий захід, переговори або справу, наповніть прозору скляну посудину (банку, графин або пляшку) доверху водою і уважно на нього подивіться.

4. Бувають в родині ситуації, коли один за іншим хворіють домочадці — тільки хтось оговтався від недуги, як слідом захворів другий. У такому випадку потрібно 25 січня купити великий помаранчевий гарбуз і пожертвувати його в церкву, захворювання від вашої родини відступлять.

5. Якщо зберігати в будинку срібний злиток, всі члени родини будуть щасливі.

6. Вам знайома ситуація, коли зарплата начебто хороша, а грошей постійно не вистачає? Вони витрачаються даремно, немов випаровуючись. В даній ситуації можна змінити фінансову долю в кращу сторону, якщо спекти з ранку солодке печиво і нагодувати ним пташок. Це хороший захист від безглуздих грошових витрат.

Звичайно ж, не слід покладатися тільки на прикмети. Треба і самим намагатися поліпшити життя:

• Запам’ятайте головне правило: «Мета повинна бути гідною, а думки чистими. І тоді Всесвіт дасть вам шанс».

  Регіна Тодоренко відсвяткувала свій День народження стрибком в басейн

• Неодмінно відмовтеся від шкідливих звичок, загартуйте свою силу волі, боріться зі слабкостями та недоліками.

• Визнайте свої помилки, спокутуйте провину, і тоді зміните долю.

• В народі кажуть: «Віддай один раз, і тобі повернеться двічі». Тому ніколи не скупіться на добрі вчинки та слова, будьте за все вдячні.

• Чітко визначте свої життєві цілі. Кожному бажанню давайте шанс на здійснення, не відкладайте на «потім». Дійте негайно. Якщо для цього необхідний особистісний ріст, приділяйте час навчанню.

Погодні прикмети на 25 січня

  • Майбутнє літо буде дощовим і сирим, якщо 25 січня з ранку до вечора сипле сніг.
  • Сьогодні визначають, яким буде урожай наступного літа. Якщо день теплий — урожай очікується убогий, а мороз передвіщає багато овочів і фруктів.
  • Весна буде ранньою, якщо в ніч на Тетяну небо усипане зірками.