На думку фанів, між артистами спалахнула іскра ще на проєкті “Голос країни 9”.

Українська співачка Тіна Кароль після чуттєвого виступу з Даном Баланом на шоу “Танці з зірками 2019” спровокувала чутки про роман. Якнайшвидше читайте коментар артистки і дізнайтеся першими!

Шанувальники Тіни Кароль і Дана Балана називають їх “хорошими акторами” і “поганими конспіраторами”. А після недавнього перформансу на шоу “Танці з зірками 2019” багато хто переконаний: між артистами виникли романтичні стосунки, інформує Ukr.Media.

Проте Тіна Кароль вирішила спростувати ці чутки. У програмі “Світське життя” співачка зазначила, що поки рано говорити залицяння це або просто колаборація двох творчих людей. Водночас Тіна не приховує, що в захваті від таланту Дана Балана.

“Поки рано говорити, що означає ця пісня: залицяння або просто колаборація талановитих людей. Дан Балан — талановитий композитор, співак, артист… Поки чогось більшого, ніж квіти, проєкт “Голос країни” і мої гарбузи, не було. Подивимося!”

Нагадуємо, що під час прямого ефіру “Танці з зірками 2019” Тіна Кароль та Дан Балан ніжно заспівали як дует. Поруч з чоловіком артистка помітно ніяковіла і забувала слова. Та і при виконанні дуетної пісні Тіна Кароль романтично посміхалася артистові.

“Безумовно, він височенний красень, на якого дивишся і відчуваєш себе маленькою, що непогано для кожної дівчини. Чи соромлюся — я не знаю!”

Повне відео-інтерв’ю: